آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف

مرکز خیریه


جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف شامگاه روزهای چهارم و پنجم شهریور ۱۳۹۶ در پارک ارم تهران با حضور پرشور خیرین و مردم پایتخت برگزار شد .

سازمان خیریه

در این رویداد که هر شب در دو بخش دو ساعته برگزار شد ، کودکان تحت سرپرستی این نهاد مردمی ضمن استفاده از مجموعه برنامه های سرگرم کننده و جذاب شامل اجرای موسیقی زنده ، برنامه کودک ، گریم صورت و مسابقه تجربه شیرینی را در کنار حامیان خود داشته و در انتها عکسی به یادگار را به خیرین بنیاد هدیه کردند . همچنین برای آشنایی بیشتر ، کودکان مددجو به روی سن فراخوانده شدند و ضمن تکریم ایشان ، هدایایی از طرف واحد مددکاری بنیاد به این عزیزان اهدا شد .

رادیو شریف که بصورت هفتگی و منظم از طریق شبکه های مجازی بنیاد به اطلاع رسانی فعالیت های در حال انجام می پرداخت نیز در طی روزهای برگزاری جشن دیدار در قالب دو برنامه نیم ساعته و بصورت زنده اطلاعاتی جدید را در اختیار مخاطبان این مجموعه قرارداد . در ادامه چکیده رخدادهای خبری بنیاد نیز در بخش های مختلف برنامه استیجِ دیدار به حضار انعکاس داده شد .

مرکز خیریه
سازمان خیریه

جشن رهاسازی بادکنک نیز پایان دهنده این برنامه مردمی بود که با دعا برای سلامتی حامیان و سعادت کودکان و مادران مددجو به اتمام رسید .

مرکز خیریه


اخرین اخبارlogo-samandehi