آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

برگزاری اختتامیه زنگ نیکی به همراه لینک نقاشی هادر هفته وحدت اسلامی ، مراسم اختتامیه مسابقه زنگ نیکی با محوریت تشویق دانش آموزان برای به تصویر کشیدن مبانی نیکوکاری در تالار کوثر شهرداری منطقه سیزده تهران برگزار شد .
در این رویداد که به همت معاونت مشارکت های مردمی بنیاد و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ و همچنین آموزش و پرورش منطقه ۱۳ تهران برگزار شد ، ضمن ارایه سپاسنامه به تمامی شرکت کنندگان حاضر در این مسابقه به سه نفر از ایشان به قید قرعه هدایایی تقدیم شد .

سعید محمدی نیک قائم مقام بنیاد نیکوکاران شریف در مصاحبه با خبرنگار مجله اینترنتی ویکی نیک گفت : نیت ما از برگزاری این رقابت ها ، حمایت از شکل گیری رفتارهای مسؤولانه در کودکان به عنوان آینده سازان ایران در مسیر توجه به طبقه نیازمند و کم برخوردار اجتماع است . محمدی نیک افزود : با رایزنی که با مدارس داشته و داریم ضمن ارایه توضیح در میان دانش آموزان دبستانی از ایشان خواستیم تا نگاه خود به رفتار نیک را در قالب یک نقاشی ترسیم و ارایه کنند . در فاز آخر تمامی آثار را جهت مشاهده بر روی تارنمای بنیاد قرار داده و همچنین در قالب یک کتاب مستقل به چاپ رساندیم و ضمن دعوت از تمامی شرکت کنندگان به این برنامه شرایطی را مهیا نمودیم تا در قالب یک جُنگ دوساعته ، لحظاتی شاد و ماندگار را تجربه کنند .


زنگ نیکی به عنوان یک حرکت بستر ساز برای آشنایی کودکان ایرانی ادامه خواهد یافت و فراخوان های بعدی آن از طریق مدارس و رسانه های گروهی به اطلاع مخاطبانش خواهد رسید .

برای دیدن نقاشی ها اینجارا کلیک کنید


اخرین اخبارlogo-samandehi