آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

بازدید دکتر محمدی نیک از بیمارستان رفیدهمدیرعامل بنیاد نیکوکاران شریف با همراهی مدیر واحد حمایتی و همچنین معاون ارتباطات بنیاد شریف از بیمارستان توانبخشی آموزشی درمانی رفیده بازدید کرد .
بیمارستان توانبخشی رفیده در منطقه قیطریه تهران در ساختمانی با زیربنای حدود ۶۰۰۰ هزار متر مربع بعنوان اولین بیمارستان توانبخشی ایران و با تجهیزات مدرن از سال ۱۳۸۳ شروع به کار کرده و تا کنون چند کلینیک منحصر به فرد از جمله کلینیک توانبخشی اعصاب، سالمندان، بیماری صرع و ام اس، روانی رفتاری کودکان و اختلالات ذهنی در کودکان در آن افتتاح گردیده و مشغول به فعالیت می باشند.
در این بازدید دیدارهایی با رییس این مرکز جناب آقای دکتر لیاقتی و مدیر بیمارستان سید مهدی محسن زاده و همچنین سرکار خانم آزاده مدیر مجتمع خدمات توانبخشی و شیرخوارگاه رفیده صورت گرفت و درباره میزان خدماتی که برای تسهیل روند درمان بیماران نیازمند مورد نظر است تبادل اطلاعات صورت گرفت .

بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ، دیدار رو در رو با بیماران و همراهان ایشان و همچنین اطلاع از میزان مشکلات موجود از سایر برنامه های این بازدید بود .
همچنین مقرر شد تبادلات کاری در زمینه آموزش پرسنل و همچنین تامین نیروی انسانی مجرب میان دو مرکز به اجرا برسد .

دکتر شیوا محمدی نیک مدیرعامل بنیاد نیکوکاران شریف پس از اتمام فرآیند بازدید از این مجموعه ضمن مثبت ارزیابی کردن دیدارها از افزایش تعاملات در جهت بهسازی خدمات به بیماران و کودکان نیازمند درمان در این مجموعه خبر داد .


اخرین اخبارlogo-samandehi