پیام مدیریتایران یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در حال توسعه بوده که در چشم انداز ۱۴۰۴ خود، باید به قطب اقتصادی منطقه و جهان تبدیل شود. از آنجایی که میوه های توسعه اقتصادی هر جامعه ای، تمام اقشار آن، از جمله کودکان و خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست می باشند و نظر به اینکه شرایط اجتماعی کشور به گونه ای ضعیف است که شکاف بین فقیر و غنی همچنان در کشور عزیزمان گسترده می باشد؛ این افتخار ما خواهد بود که در این برهه از زمان نقش خود را با اتّکال به حضرت باری تعالی و با عزمی راسخ و استوار ایفاء و به همراه آن شادابی و کامیابی را نیز به همنوعانمان تقدیم نماییم که این رسالت خطیر و ارزشمند جز با همیاری و هم اندیشی تمامی همکاران اجرایی، سازمانی و مددکاران عزیز اجتماعی به انجام نخواهد رسید.

حال با عنایت به رضایت خداوند متعال آنچه در توان بنیاد و اعضای هیئت مدیره می باشد در طبق اخلاص گذارده تا گوشه ای از نیازهای مادی و معنوی نیازمندان را تأمین نماییم.

در این راستا مدیریت بنیاد خیریّه ­ی نیکوکاران شریف آمادگی دارد تا از طریق پست الکترونیکی بطور مستقیم از نظرات و ایده های سازنده شما هموطنان عزیز در پیشبرد هرچه بهتر اهداف بنیاد بهره مند شود.

 mohamady@sharifngo.com

مدیر عامل : سرکار خانم دکتر شیوا محمدی نیک


اخرین اخبارlogo-samandehi