آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

سوالات متداول عضویت مددجویان در بنیاد به چه صورت است ؟

ج : طبق اساسنامه بنیاد در حمایت از اقشار ضعیف جامعه، پس از معرفی فرد متقاضی،  بررسی های لازم از سوی کارشناسان و مددکاران اجتماعی بنیاد به عمل آمده و در صورت احراز شرایط، حمایت های متناسب صورت می پذیرد.

بودجه بنیاد خیریه نیکوکاران شریف از کجا تامین می شود؟

ج : نیازهای مالی بنیاد از طریق هیئت امناء و موسسین و کمک های مردمی تامین میگردد که تمامی آنها از اعضاء خیرین بنیاد می باشند.

هم اکنون چند نفر در بنیاد خیریه نیکوکاران شریف مشغول بکار هستند؟ 

ج : بنیاد خیریه نیکوکاران شریف هم اکنون دارای ۲۰ نفر کارمند رسمی و کادر ثابت می باشد و همچنین افرادی نیز به عنوان پرسنل افتخاری اعم از گروهها و اقشار مختلف اجتماعی با بنیاد به نحو شایسته ای همکاری دارند.

استخدام افراد در بنیاد خیریه نیکوکاران شریف چگونه است؟

ج :  استخدام همکاران از طریق انتشار آگهی در روزنامه صورت می گیرد و پس از انجام مراحل مصاحبه ، در صورت قبولی نسبت به جذب آنها اقدام می گردد.

 نحوه بازدید از بنیاد خیریه نیکوکاران شریف چگونه است؟

ج : تمامی حامیان و نیکوکاران ارجمند و گرامی بنیاد خیریه نیکوکاران شریف، می توانند با شماره های دفتر مرکزی موجود در سایت تماس حاصل نموده و  نسبت به بازدید از شیوه و فعالیتهای بنیاد هماهنگ نمایند.


اخرین اخبارlogo-samandehi