آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001

فراخوانکمک به آزاد سازی جوانی ۳۲ ساله

یکی از مهمترین برنامه های بنیاد شریف ، حمایت از خانواده هایی است که سرپرست خانواده به دلایل وقوع جرایم غیر عمد در زندان بسر می برد.
در راستای پوشش هزینه های مرتبط با آزاد سازی زندانیان مالی ، برگزاری پویش های گلریزان ، یکی از مهمترین رویدادهایی است که در دستور کار برای اطلاع رسانی عمومی و کسب حمایت خیرین محترم در جهت حل مشکل این طبقه از جامعه است .
علی ۳۲ ساله مجرد و سرپرست خانواده است . پدری سالخورده دارد که دو عمل جراحی قلب را از سر گذرانده و به علت ناتوانی خانه نشین شده است . خانه ای که حتی از خودشان نیست و به ناچار در منزل پدری مادر علی سکونت کرده اند . بار مسؤولیت علی دو برابر شد چرا که هم پدر و مادر خود را باید تامین می کرد و هم پدر و مادر سالخورده مادرش را ؛ به هر دری زد تا بتواند کاری را انجام دهد چرا که معتقد بود کار سالم جوهره مرد است. اما درهای بسته ، روز ها در پس روزها شرایط زندگی را برایشان سخت می کرد و اینجا بود که به ناچار و برای پوشش هزینه های سرسام آور زندگی عزیزانش با پذیرش خطر وارد یک مشارکت کاری شد . تجربه ای تلخ که به شکست انجامید و سرنوشت او پشت میله های زندان خاتمه یافت . امروز چهار زن و مرد سالخورده که چشمشان به دستان فرزند برومندشان بود با بیماری های طاقت فرسا و نبود مواد اولیه زندگی دست و پنجه نرم می کنند .
رسالت ما و شما در این برهه چیست؟ خداوند وعده کرده و فرموده است که برای کار خیر پیش قدم شوید تا من چند برابر آن را برایتان به خیر برگردانم . اگر نیت خدایی داریم و حتی اگر اهل معامله هستیم چه معامله ای بهتر با حضرت حق ؟
قصد کرده ایم تا با همکاری یکایک شما عزیزان , علی را از بند اسارت رهایی بخشیم و شرایطی را مهیا کنیم تا بتواند به زندگی برگردد و در یک فرآیند سالم کاری فعالیت خود را زیر نظر بنیاد شریف ادامه دهد .
گلریزان ، ریختن گل زندگی و امید در چلّه سرمای رنج و سختی و گرفتاری همنوعان و همراهان مان است که با اهدای گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های در رنج هدیه می‌کنند و زندانیان جرائم غیرعمدی را که از بد حادثه گرفتار شده‌اند، نجات می‌دهند.
از شما هم دعوت می کنیم با هر توان مالی که دارید به جمع خیرین این پویش بپیوندید و علی را به پدر و مادر سالخورده اش پیوند دهید .

 

لینک دانلود نسخه اندروید

http://taps.io/topsho22

لینک دانلود نسخه آیفون (IOS)

http://taps.io/topsho20

کلیه حمایت ها و نذورات خود رامی توانید از طریف این برنامک 

 به حساب ایتام و خانواده های تحت پوشش بنیاد واریز فرمایید .

همچنین از طریق پرداخت آنلاین هم می توانید در این کار خداپسندانه سهیم باشید. ” پویش سفره همدلی”

pay

 

 


اخرین اخبارlogo-samandehi