آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

دیدار حامیان با زینب کوچولو در سالروز تولدشبا آمدن پادشاه فصل ها، یک دختر پاییزی دیگر متولد شد!

و با نزدیک شدن ماه عزیز محرم دختر کوچکی متولد شد که به ۱۳۹۲در یکی از روزهای سرد پاییز پاس زنده نگه داشتن قهرمان واقعه تاریخی این ماه مبارک، نام مقدس زینب را بر او نهادند.

زینب امیری

 

 

اگرچه در سراسر این شهر، وزش ناجوانمردانه باد شاخه های درختان را حتی از وجود برگهای رنگارنگ و خشکیده عریان می کرد اما به دور از غوغایی که در شهر بر پا بود، در میان خانه ای کوچک ودر دنیایی سرشار از مهر و عطوفت صدای اولین گریه های زینب کوچولو شادی و شعف را میهمان چهره ساکنین آن خانه می کرد.

امسال با فرا رسیدن پاییزی دیگر، در هشتم آبان ، مصادف با یک سالگی این دختر نازنین، حامیان او در دفتر حمایتی بنیاد خیریه نیکوکاران شریف گرد هم آمدند. در این دیدار، حامیان با هدایای مختلفی همچون پوشاک، اسباب بازی، غذای کمکی و … در حال و هوایی صمیمی برای ساعاتی میهمان این محفل گرم شدند.

سرکار خانم سهرابی، یکی از مددکاران بنیاد، در این دیدار حضور داشتند از استقبال گرم حامیان ابراز خرسندی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی کامیابی نمودند.


اخرین اخبارlogo-samandehi