آموزش طراحی سایت آموزش ایزو 9001 اخذ ایزو مشاوره ایزو مشاور ایزو شرکت ایزو انواع ایزو گواهینامه ایزو 9001 خرید دوربین عکاسی خرید دوربین خرید لنز عکاسی خرید شارژر دوربین عکاسی خرید باطری دوربین عکاسی خرید کیف دوربین عکاسی خرید رم دوربین عکاسی

اهدای سیسمونی آذر بانوی شریفتهیه‌ اسباب و پوشاک نوزادان مددجویان تحت پوشش بنیاد امور خیریه‌ی نیکوکاران شریف یکی از فعالیت‌های این موسسه‌ی مردم‌نهاد است. بر همین اساس تدارک وسایل مورد نیاز برای نورسیده های عزیزمان با تلاش واحد حمایتی با شور و عشق خاصی صورت می گیرد، تا مادر ، با گرمای پر از محبت با آغوشی بازتر پذیرای نوزاد دلبندش باشد.
آذر مددجوی جوان بنیاد شریف ، به زودی قرار است مادر شود و علیرغم جای خالی پدر و ناتوانی مادر پیر و سالخورده اش ، با هزار امیدو آرزو برای در آغوش گرفتن فرزندش لحظه شماری می کند . او می داند خداوند درهای رحمت خویش را برروی بندگانش باز می دارد و در همین مسیر بود که با آشنایی او با بنیاد شریف ، برنامه حمایتی این نهاد مردمی برای نظارت بر مراحل مراقبت های پزشکی و همچنین میزبانی این میهمان نوشکفته آغاز شد .
امیدواریم با خواست خداوند و کمک و مساعدت خیرین بتوانیم باری کوچک از غم های نیازمندان به ویژه زنان سرپرست خانوار کشور عزیزمان ایران بزداییم.


اخرین اخبارlogo-samandehi